Opinie o kursach

 

Opinie o szkoleniu:

„Jak zarabiać Kilkaset Złotych Miesięcznie na Blogu i Programach Partnerskich”

——————————————————————————

Witaj! 

Jestem posiadaczem Twojego kursu „Jak zarabiać na blogu” i muszę wyrazić dla niego swoje uznanie. 

Dzięki niemu dowiedziałem się sporo nowych rzeczy, zauważyłem błędy jakie wcześniej popełniałem i zaoszczędziłem całkiem sporo czasu. Mój pierwszy blog jest prawie gotowy i niedługo z nim wystartuję (…)

Pozdrawiam i jeszcze raz wyrażam wdzięczność za Twój kurs.”

– Wojciech Mazurkiewicz

Cienie – Wiersze pisane nocą w świetle gwiazd

 


„Polecam kurs autorstwa Krzysztofa Wróbla ” J@k w prosty sposób zarobić kilka$et złotych….”

Kurs jest prowadzony bardzo prosto i przejrzyście. Każda osoba która zechce nawet jeśli nie ma pojęcia o zakładaniu bloga i zarabianiu przez internet przy pomocy tego kursu jest w stanie założyć i pisać bloga bez najmniejszego problemu.

Gorąco polecam kursy Krzysztofa.”

Przemysław Budziński

 


„Samo sprawdzenie poszczególnych opcji jest owszem przydatne, ale można to zrobić samodzielnie i dość łatwo przeklikamy elementy i

sprawdzimy efekty działania.Taka jest większość kursów.

Tu jednak otrzymasz coś znacznie cenniejszego, a mianowicie gotowy projekt pod konkretne wykorzystanie, gotowe scenariusze jakie możesz zrealizować.

Dostaniesz ładnie podane gotowe schematy działania i ich realizacje , aby sfinalizować konkretny cel.

Tak więc nie zastanawiaj się, bo jest to z pewnością jeden z najlepszych

materiałów o zarobkowym wykorzystaniu Wordpresa”.

Waldek Zaremba

Skuteczne napełnianie tuszy

Rozwiązywanie problemów z drukowaniem

http://www.napelnianie.dofirmy.com

 

——————————————————————————-

Fragment e-maila od Pana Jacka Biesiadzińskiego:

„Krzysztofie (…) już w pierwszym dniu sprzedaży wykonałem

ten krok i zakupiłem cały pakiet szkolenia”.

„Teraz uważnie studiuje i analizuje, dokładnie całość. A tak przy okazji chcę Ci bardzo podziękować, bo kupiłem od Ciebie 4 kursy i nie zawiodły mnie. 

Bardzo dużo skorzystałem z tej wiedzy, którą przekazałeś w nagraniach.  

Trzymaj tak dalej. 

Pozdrawiam.”

Jacek Biesiadziński

Jak Ugotować, Portal Kulinarny, Cyfrowe Wydania

————————————————————————————————-

Opinie o kursie:

„Niech Facebook Pracuje dla Ciebie! Nowa edycja.”

Agnieszka Szewczyk„Bardzo dobry kurs, a Krzysiek pomógł mi skonfigurować fanpage i połączyć z blogiem…”

„…Teraz każdy wpis na blogu pojawia się na fanpage’u.

No i jak ktoś polubi mój fanpage, to wtedy dostaje dodatkowe materiały.

Wszystko gra jak trzeba.

Polecam!

 

Dla niedowiarków mój blog oraz fanpage.”

www.adeptblog.pl

www.facebook.com/marcin.adept.szabelski

Marcin Szabelski

___________________________


” Szkolenia dotyczące Facebooka dostałem od Krzysztofa w gratisie do kursu Bestseller. To co mogę powiedzieć to to, że zawiera ono wszystkie niezbędne informacje dotyczące konfiguracji Facebooka i swojej strony biznesowej fanpage. Sam korzystałem z jego rad i wskazówek tam zawartych, a mój fanpage wygląda fantastycznie  

http://www.facebook.com/danielkepapl

Oczywiście to nie jedyna stroną, która prowadzę na Facebook’u

Daniel Kępa
Skuteczny Marketing Internetowy

 

—————————————————————————–

Opinie o szkoleniu

„J@k Zarobić 11 000zł na Kursach Wideo i Przy Okazji Zrobić Bestseller…”

Agnieszka Szewczyk„TEN KURS TO KOMPENDIUM WIEDZY NA TEMAT TWORZENIA KURSÓW WIDEO”

„Nie spotkałam się jeszcze z kursem, który tak szczegółowo i dokładnie pokazuje jak  krok po kroku zaplanować i stworzyć swój własny kurs.

Dodatkowo wszystkie tematy Krzysztof omawia bardzo przystępnym i ciekawym językiem. Nawet jeśli już tworzysz swoje kursy video to znajdziesz tu wiele cennych wskazówek dla siebie.”

– Agnieszka Szewczyk
www.FotografiaBezTajemnic.pl

 


„Krzysztof wykonał kawał dobrej roboty. Dla każdego, kto chce od początku stworzyć własne szkolenie online nie mając przy tym zaawansowanych umiejętności technicznych.”

 

„Jestem pod wrażeniem, że pokazuje wszystko w sposób praktyczny. Nie ma mnóstwa teorii bez przykładów. Możesz zobaczyć Jak wszystko łączyć w spójną całość ? Jakich darmowych i płatnych programów używać do nagrywania szkolenia. Jak obrobić materiał wideo ?

Dla mnie największą zaletą w częśi II jest to, że wszystko możesz zobaczyć od podszewki – tak jakbyś był za plecami Krzysztofa i podglądał jego warsztat bez tajemnic.

Zawartość tego szkolenia to doskonale uzupełnienie części I, która oprócz pomysłu na szkolenie, posiadała doskonały zastrzyk motywacyjny.”

Polecam Szymon Kubański 
http://praca-mlm-biznes.pl

 


„Szkolenie Krzysztofa to absolutne kompendium wiedzy z zakresu tworzenia własnych produktów cyfrowych. Dzięki temu szkoleniu dowiedziałem się wszystkiego od A do Z – jak stworzyć i zacząć zarabiać na własnych szkoleniach i kursach video. Szkolenie kupiłem w pakiecie z BONUSOWYMI wersjami pozostałych jego kursów dotyczących mediów społecznościowych i zagadnień związanych z social media. Polecam tą konkretną wersję szkolenia razem z darmowymi bonusami, bo to zdecydowanie najlepszy pakiet za te pieniądze w całym Internecie.

Polecam”

Daniel Kępa
Skuteczny Marketing Internetowy


„Szukając informacji i wskazówek jak zacząć publikować własne szkolenia wideo, natrafiłem na kurs Krzysztofa Wróbla: „Jak zarobić 3161zł na swoim pierwszym szkoleniu wideo? Inspiracja, motywacja, pomysł”
Miałem odpowiednią wiedzę na temat planowanego szkolenia. Nie wiedziałem jednak jak ją przedstawić. Brakowało mi informacji od czego zacząć. Zakup szkolenia „Jak zarobić 3161zł…” był strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Szkolenie okazało się tak dobre, że następnego dnia zakupiłem jego drugą część: „J@k Zarobić 3161zł na Swoim Pierwszym Szkoleniu Wideo? Warsztat autora.”

Myśli i plany do tej pory kotłujące się w mojej głowie zaczęły układać się w chronologiczną całość, nabierać realnego kształtu. To było jak olśnienie.
Krzysztof krok po kroku, dokładnie opisuje jak zabrać się do tworzenia własnego szkolenia wideo, przy tym nie ma znaczenia czy będzie to szkolenie z łowienia ryb czy z projektowania stron www, jego rady są uniwersalne.

Nie zapomina przy tym o ludziach, którzy robią swoje szkolenie po raz pierwszy. Rozkłada na czynniki pierwsze poszczególne elementy i dokładnie je opisuje. Skutek jest taki, że ja już po godzinie słuchania miałem zrobione notatki i wiedziałem od czego zacznę. W końcu ktoś rozwiązał mój problem.

Dla mnie zakup tego szkolenia to był przełom.”

Pozdrawiam
Artur Żugaj 

Wyszukano w Google przez frazy:

  • marcin szabelski opinie (36)
  • marcin adept szabelski opinie (17)

Komentuj na Facebooku

opublikowane