Pozycjonowanie ?

Krzysztof Wróbel

Witaj. Cieszę się, że mogę Cię gościć na moim Blogu. Mam nadzieję, że to co tutaj zamieściłem było Ci w czymś pomocne. Jeżeli chcesz, żebym stworzył dla Ciebie stronę internetową, zapraszam na stronę firmową Agencja Kreatywna lub do kontaktu mailowego: krzysztof@epraktycznie.pl

Może Ci się również spodoba

  • Aga

    Krzysztof, dziękuję za to podsumowanie. Bardzo dużo informacji i to konkretnych, z przyjemnością przeczytałam. Szczerze powiedziawszy większość z nich mnie ucieszyła, bo podobnie jak Ty jestem zwolenniczką pozycjonowania w sposób „ludzki”, naturalny. Też prowadzę blog (http://webfaces.pl/blog) i cieszę się, że Google zdecydował się na promocję treści, które powstają właśnie po to, żeby wiedzą się dzielić.

    Z Twojego wpisu dowiedziałam się też tego, że zanim założony na stronę zostanie tzw. ban, wcześniej do wglądu dostaje to człowiek. Byłam przekonana, że to tylko soft o tym decyduje. Dzięki raz jeszcze za rzetelny artykuł i podzielenie się tą wiedzą.

    Jestem tu po raz pierwszy. Przyznam, że nie przywykłam do komentarzy w ten sposób. Nawet nie widzę okienka gdzie podaje się swoją stronę. Nie mam konta na google, nie korzystam z facebooka, więc trochę czuję się tu – w części dotyczącej komentowania – zagubiona.