Potęga Bloga 2.0

Krzysztof Wróbel

Witaj. Cieszę się, że mogę Cię gościć na moim Blogu. Mam nadzieję, że to co tutaj zamieściłem było Ci w czymś pomocne. Jeżeli chcesz, żebym stworzył dla Ciebie stronę internetową, zapraszam na stronę firmową Agencja Kreatywna lub do kontaktu mailowego: krzysztof@epraktycznie.pl

Może Ci się również spodoba

 • Basia

  ostatnio myślałam o tym, aby w końcu zabrać się za tworzenie swojego własnego bloga modowego, czy te instrukcję które tutaj Pan przedstawia też tyczą się właśnie takiego rodzaju bloga? Po prostu chcę tworzyć stylizację i je pokazywać ? Pozdrawiam

  • Tak. Instrukcje są uniwersalne. Przecież każdemu z nas zależy, żeby nasze blogi odwiedzała jak największa ilość osób. Każdy chce mieć powracających użytkowników, więc sam proces tworzenia bloga oraz jego optymalizacji jest taki sam bez względu na to, jakiemu tematowi blog będzie poświęcony.
   Blog jest blogiem. Jeśli już go robimy, to zróbmy to porządnie. Tak dobrze jak tylko potrafimy bez względu na jego wykorzystanie.

 • Szanowny Panie Krzysztofie pozwoliłem sobie zostawić tu komentarz ponieważ nigdzie nie znalazłem innej formy kontaktu z panem. Ani na tym blogu, ani na Facebooku nie znalazłem adresu e-mail do kontaktu. Czyżby pan w ten sposób skutecznie blokował kontakt pańskich klientów? Zapewne tak nie jest i jest to tylko przeoczenie.

  Piszę w kwestii wczorajszego webinaru (25.04.2013). Webinar pewnie byłby ciekawy, ale ciągle były przerwania. W związku z tym mam pytanie.
  Czy ma pan i czy udostępni nagranie z tego webinaru?
  Na webinarze nikt nie zadawał panu pytań bo wyłączył pan czat i nie było takiej możliwości. Pewnie to trema.
  Pozdrawiam

  • Szanowny Panie Dariuszu.

   Na tym blogu, w górnym prawym rogu znajdują się ikonki dzięki którym może wysłać Pan w każdej chwili do mnie wiadomość przez email. facebooka, google plus lub nawet youtube.
   Jeśli otrzymał Pan mail jakikolwiek mail zapraszający na webinar, wystarczyło skorzystać z opcji odpowiedz.
   Klienci korzystają z moich kursów przez serwis interkursy.pl gdzie dodatkowo w panelach mają opcję „wyślij wiadomość prywatną do autora”.
   Wydaje mi się więc, że możliwości kontaktu ze mną jest wiele…
   W związku z problemami technicznymi w trakcie wczorajszego webinaru zrobiłem jego niezależny zapis (nie przez system webinarowy) i po przygotowaniu materiału udostępnię link do niego uczestnikom spotkania.
   Faktycznie, miałem ogromną tremę, więc pewnie popełniłem błąd przy opcji czatu na spotkaniu… Biję się w piersi i przepraszam…
   Czy moja odpowiedź Pana satysfakcjonuje, czy mogę jeszcze coś więcej dla Pana zrobić?

   • No tak, tak to zawsze jest, że najprostsze rozwiązania nam umykają. Zamiast odpowiedzieć na e-mail z zaproszeniem na webinar to przeszukałem tego bloga oraz Google Plus i Facebooka w poszukiwaniu kontaktu. Ikonki w górnym rogu nie zauważyłem, ale ona i tak nie działa. Zamiast mailto: jest http:// błąd w zapisie, który dla początkującego internaty może być problemem.

    Bardzo dziękuje za szybka odpowiedź i oczekuje nagrania.

    • Nagranie będzie pewnie w poniedziałek.
     Dziękuję za zwrócenie uwagi na niedziałający link.
     Żeby ułatwić kontakt, dodałem jeszcze okienko „o autorze” pod każdym postem i tam podałem również swój email.
     Pozdrawiam ciepło Panie Dariuszu.

    • Zapis jest już dostępny:
     http://wordpress.czytajmy.net/konferencje/

     Pozdrawiam Panie Dariuszu.